Referencie

Referencie

Logo Aqua - Advokátska kancelária Lucia Karkesová s. r. o.
AQUA SLOVAKIA SK s. r. o.,
Mgr. art. Andrej Beseda

Každý podnikateľ potrebuje popri svojom podnikaní čas od času poradiť a pomôcť v právnych otázkach. Vtedy zvyčajne začne proces hľadania toho správneho partnera. Niekedy to trvá dlhšie, inokedy zasa kratšie. Ja môžem s radosťou povedať, že som v pani doktorke Karkesovej našiel partnera na riešenie všetkých právnych otázok “par excellence “ . Ak potrebujete odbornú právnu pomoc a špičkové poradenstvo, gratulujem Vám, práve ste našli.

Logo Pana Trade - Advokátska kancelária Lucia Karkesová s. r. o.
Pana Europe s.r.o.,
Morteza Hassanzadeh

Už dlhé roky spolupracujeme s pani doktorkou čo sa týka právnych záležitostí. Oceňujeme vysoko profesionálny prístup, rýchlosť, spoľahlivosť a diskrétnosť voči všetkým procesom. Môžeme odporučiť služby a promptnú komunikáciu.

Fresh Express - Advokátska kancelária Lucia Karkesová s. r. o.
Fresh express. s.r.o.,
Коллектив компании

Spolupráca so slečnou Karkesovou bola na odporúčanie a dopadlo to tak dobre ako sme očakávali, rýchlo, jednoducho a podľa dohody. Ďakujeme.

Ferplast - Advokátska kancelária Lucia Karkesová s. r. o.
Ferplast,
Tomáš Pšenák

S odbornosťou a profesionálnym prístupom pani JUDr. Lucii Karkesovej som bol do maximálnej miery spokojný. Taktiež oceňujem jej promptné reakcie na moje požiadavky vo veciach s ktorými som ju oslovil. Jej služby určite využijem aj v budúcnosti. Advokátsku kanceláriu Lucia Karkesová môžem len odporúčať.

High Tech - Advokátska kancelária Lucia Karkesová s. r. o.
High-Tech Construction s.r.o.,
Peter Beňo, директор

So službami JUDr. Karkesovej som nadmieru spokojný, vďačný, nakoľko v mojej právnej veci jednala promptne, profesionálne a vyriešila môj problém k spokojnosti a s ľudským prístupom, za čo ďakujem. Jej služby využívam naďalej v súkromných aj firemných právnych veciach.

St - Advokátska kancelária Lucia Karkesová s. r. o.
ST INVESTMENT s. r. o.,
Ľubomír Stulančák

Pani Karkesovú sme oslovili na základe doporučenia po tom, ako sme prešli viacero advokátskych kancelárií. Vzhľadom na to, že developujeme územia pre občiansku vybavenosť, sme pri akvizíciách, povoleniach ale aj predaji konfrontovaný s právnou aj daňovou problematikou, ktorá je obsiahla a často krát sa mení. Preto si ceníme komplexné a promptné služby pani Karkesovej.

Profitel - Advokátska kancelária Lucia Karkesová s. r. o.
Profitel Slovakia s.r.o.,
Ing. Jozef Vaňko

Na odporúčanie spolužiačky z vysokoškolských čias som na založenie s.r.o. využil služby advokátky JUDr. Lucie Karkesovej. Samotné založenie prebehlo hladko a hlavne rýchlo, priebežne som bol informovaný o postupe formou e-mailu. V prípade nejasnosti som dostal jasnú a zrozumiteľnú odpoveď. Týmto by som sa chcel poďakovať, že mi pani advokátka ušetrila čas, ktorý som mohol využiť pri získavaní svojich budúcich zákazníkov. Ak by som v budúcnosti potreboval právne služby, tak by pani advokátka bola moja prvá voľba.

Rei Premium - Advokátska kancelária Lucia Karkesová s. r. o.
Rei premium s.r.o.,
Eugen Krajčovič, исполнительный директор

Služby advokátskej kancelárie JUDr. Karkesová využívam iba pre súkromne účely už dlho. Avšak pri zmene firemného právnika spoločnosti, bolo pre mňa rozhodovanie veľmi jednoduché. JUDr. Karkesovú môžem iba odporučiť a čo je pre nás najdôležitejšie, spokojní s jej službami sú aj naši klienti.

Dic - Advokátska kancelária Lucia Karkesová s. r. o.
Diamonds International Corporation a.s.,
Peter Marček

Ak hľadáte profesionálne služby, zodpovedný prístup a vysokú odbornosť, kľudne sa obráťte na Luciu Karkesovú. Spolupracujeme spolu už 7 rokov a prípade potreby sa mám na koho spoľahnúť.

Svarogus Logo Horizontálne - Advokátska kancelária Lucia Karkesová s. r. o.
SVAROGUS s.r.o.,
Ing. Daniel Mičic

Pre mňa bola najdôležitejšia bezstarostnosť. Jednoducho som ku Vám prišiel, povedal čo potrebujem, podpísal dokumenty a ďalej sa nemusel o nič starať. Všetko bolo vybavené podľa požiadaviek a v krátkom čase. Okrem príjemného prístupu si práve toto cením najviac.

Logo Firemne - Advokátska kancelária Lucia Karkesová s. r. o.
VANÁK SK s.r.o.,
Tomáš Vanák

Od známej sme sa dostali ku kontaktu na p. Karkesovú. Po telefonickom kontakte som jej povedal čo potrebujem z jej služieb. Ústretovo a dôkladne mi vysvetlila čo je potrebné z mojej strany si pripraviť, aké potrebné dokumenty potrebuje odo mňa k vybaveniu. Viac menej potom všetko sme riešili emailovou formou ktorá bola veľmi promptná. S prácou a rýchlosťou som bol veľmi spokojný takže p. Karkesovú odporúčam každému. Ďakujem jej.

Kominvest - Advokátska kancelária Lucia Karkesová s. r. o.
Kominvest Projekt, Playback s.r.o.,
Mgr. Ladislav Beke

S pani Judr.Luciou Karkesovou spolupracujem už niekoľko rokov a môžem zodpovedne konštatovať, že jej práca je na vysokej profesionálnej úrovni. Úlohy rieši s ľahkosťou a vysokou precíznosťou, za čo jej ešte raz srdečne ďakujem. Služby kancelárie Judr. Lucia Karkesová vrele odporúčam každému klientovi.

Rhea - Advokátska kancelária Lucia Karkesová s. r. o.
Rhea elektro s.r.o.,
Ing. Peter Sýkora

Týmto potvrdzujem, že s pani JUDr. Luciou Karkesovou sme začali spolupracovať v roku 2016. S jej poskytovanými právnickými službami sme veľmi spokojní. Služby sú na profesionálnej úrovni a vážime si najmä proaktívny prístup s návrhom možných riešení.

Epcm Engineers Logo Rgb - Advokátska kancelária Lucia Karkesová s. r. o.
EPCM engineers, s. r. o.,
Ing. Roman Sinicyn

S advokátskou kanceláriou Judr. Karkesovej spolupracujeme od počiatkov našej spoločnosti, kde zastrešovala a zastrešuje celú právnu agendu spoločnosti. Jej ľudský, korektný a profesionálny prístup a konanie v záujme klienta nás presvedčil a môžeme iba odporučiť jej služby.

Jellou - Advokátska kancelária Lucia Karkesová s. r. o.
Jellou, s.r.o.,
Tomáš Polakovič

Služby pani advokátky Lucie Karkesovej sme využili už niekoľkokrát a vždy sme boli spokojní s rýchlosťou a najmä s profesionalitou vybavenia našej požiadavky. V budúcnosti bude pre nás spolupráca s jej advokátskou kanceláriou, bez zaváhania, vždy prvou voľbou.

Infrasaunaeurope Logo - Advokátska kancelária Lucia Karkesová s. r. o.
INFRASAUNAEUROPE s. r. o.,
Štefan Malík

Už niekoľko rokov spolupracujeme s pani doktorkou. Oceňujeme vysoko profesionálny a zároveň ľudský prístup, taktiež rýchlosť a spoľahlivosť. Jej služby môžeme iba odporučiť.

Sapphire Holding - Advokátska kancelária Lucia Karkesová s. r. o.
Sapphire holding s.r.o.,
Jiří Štícha

Navázal jsem kontakt s paní Karkesovou a mohu říci, že jsem se rohdnul správně. Od první schůzky, kde mi celý proces vysvětlila a navrhla nejlepší řešení pro mou situaci, až po finální předání všech dokumentů probíhalo vše na velmi profesionální úrovni. Spolupráci s paní Karkesovou bych proto doporučil tomu, kdo hledá osobní přístup, profesionalitu a efektivitu v jednom.

Wolf - Advokátska kancelária Lucia Karkesová s. r. o.
WOLF LAND s. r. o.,
Zuzana Čajkovičová

Touto cestou by som rada vyjadrila vďaku a úplnú spokojnosť so službami advokátskej kancelárii JUDr. Lucie Karkesovej. Spoľahlivosť, komplexné služby, 100% profesionalita a diskrétnosť sú devízou, ktorú si vážime. Radi v budúcnosti opäť využijeme Vaše služby.

Mars - Advokátska kancelária Lucia Karkesová s. r. o.
MARSTING-S, s.r.o.,
Radovan Ščúry

Serióznosť , odbornosť a rýchlosť sú hodnoty , ktoré žiaľ nie sú samozrejmosťou, preto si cením kvalitné služby Judr. Karkesovej.

Mavit - Advokátska kancelária Lucia Karkesová s. r. o.
Mavit SK spol. s r. o.,
Ing. Jitka Martináková

Služby paní Karkesovej bychom doporučili všem, kteří potrebují zajistit korporátní změny. Všechno proběhlo velmi rychle, bez problému a starostí z naší strany.

Draft Stone s.r.o.,
Draft Stone s.r.o.,
JUDr. Jaroslava Petríková

Chcem vysloviť poďakovanie JUDr. Lucii Karkesovej, na ktorú som sa obrátila v súvislosti s prevodom obchodného podielu spoločnosti. S právnymi službami som bola nadmieru spokojná. Zvlášť oceňujem vysokú profesionalitu, odbornosť, spoľahlivosť, precíznosť a zároveň ľudský prístup. Jednoznačne odporúčam!

MIRDITA s.r.o.,
MIRDITA s.r.o.,
Gjon Allakaj

S JUDr. Karkesovou spolupracujem dlhodobo, oceňujeme rýchlosť, profesionalitu a tak isto veľmi príjemnú komunikáciu a ľudský prístup. Ďakujem za spoluprácu.

LUCHAN s.r.o.,
LUCHAN s.r.o.,
Iurii Luchan

V našej firme si zakladáme na profesionálnom prístupe a prvotriednych službách. Rovnaký prístup požadujeme i od dodávateľov. Dlhodobú spoluprácu s pani Karkesovou hodnotíme pozitívne a profesionálne, s kvalitou poskytnutých služieb sme vždy spokojní. Služby pani Karkesovej splnili naše očakávania. Odporúčame.

Dajana Reality s.r.o.,
Dajana Reality s.r.o.,
Ing. Jana Vargová

Spolupracujem s JUDr. Karkesovou už niekoľko rokov. Jednania o požiadavkách a ich riešeniach prebiehajú vecne a rýchlo. Príprava potrebných dokumentov je vždy zabezpečená spoľahlivo a načas. Vyjadrujem týmto našu spokojnosť a ďakujem za doterajšiu spoluprácu. Úprimne doporučujem spoluprácu s JUDr. Karkesovou pri riešení svojich záležitostí aj ďalším klientom.

Peter Zeman,
Peter Zeman,
Bratislava

Z osobnej skúsenosti v oblasti právnych služieb doporučujem spoločnosť a konateľa v jednej osobe JUDr. Luciu Karkesovú, nakoľko prezentuje profesionálnosť, operatívnosť vo vypracovaní právnej dokumentácie a lojalitu voči klientovi. Viem, že v budúcnosti sa môžem spoľahnúť a oprieť o tohto dobrého právnika. S úctou

Ján Rusnák,
Ján Rusnák,
Bratislava

JuDr. Karkesovú môžem 100% odporúčať. Je ABSOLÚTNE spoľahlivá, dodržiava všetky dohodnuté termíny a sľuby. Vždy bola ochotná veci promptne riešiť aj v časovej tiesni, nad rámec svojho pracovného času. Služby jej kancelárie využívam posledných 6 rokov a počas celej doby nenastal jediný moment kedy by som bol nespokojný. Vždy na stretnutí pripravená a ochotná.

Každý klient ma iné priority ale pre mňa je najdôležitejšia spoľahlivosť, ten pocit keď sa na niečom dohodnem a viem, že to môžem považovať za vybavené… Služby, prístup, cena, spoľahlivosť, odbornosť: ***** 5 stars

rusnak@radioreklama.sk

Ing. Samuel Polakovič,
Ing. Samuel Polakovič,
projektový manažér

Mal som možnosť viackrát spolupracovať s Luciou Karkesovou a vzhľadom na skúsenosti som ju rád odporučil aj ďalším spolupracovníkom a partnerom. Pri príprave a realizácii zmien v obchodných spoločnostiach v rámci našich projektov nám bola vždy nápomocná. Svojim ústretovým a proaktívnym jednaním pri riešení našich požiadaviek si získala našu dôveru.

JUDr. Radoslav Šimon,
JUDr. Radoslav Šimon,
Bratislava

Právnu pomoc JUDr. Lucii Karkesovej hodnotím na veľmi vysokej úrovni, skutočne erudovaná advokátka, absolútna profesionalita

1. dodržanie dohodnutých termínov,

2. podania, návrhy, zmluvy etc. odovzdané bez jedinej chyby,

3. fantastický prístup ku klientovi.

Kvalifikovaná nielen v oblasti vnútroštátneho ale aj v oblasti medzinárodného práva. Prístup do sídla advokátskej kancelárie bezproblémový. Stabilne nadmerná spokojnosť.

Dušan Sekerka,
Dušan Sekerka,
Nová Dubnica

Dobre sa spolupracuje s profesionálom v odbore, no a ešte lepšie s odborníkom ktorý je seriózny a ústretový.

Fitak s.r.o.,
Fitak s.r.o.,
Olga Mikhalchenko

Spolupracujeme s p. advokátkou už dlhšie obdobie a môžem povedať, že poskytuje právne služby na veľmi vysokej profesionálnej úrovni. Vždy dostaneme správnu radu, ňou pripravované návrhy dokumentov nemajú chýb. Z časového hľadiska sme tiež výnimočne spokojné nakoľko sľúbené termíny vždy dodrží. Po ľudskej stránke komunikácia prebieha príjemne a je cítiť veľkú profesionálku.

Jozef Ružička,
Jozef Ružička,
Bratislava

Touto cestou by som rád poďakoval pani Karkesovej za pomoc pri zrušení BSM a zastupovanie v súdnom konaní. Jej služby sú vždy promptné, efektívne, odborné a poteší najmä jej ľudský prístup.

Marian Kriška,
Marian Kriška,
Bratislava

Pani Karkesová mi pomohla v súkromnej záležitosti. Jej ústretový prístup, profesionalitu, diskrétnosť a najmä ochotu si cením najviac.

ELITDENT s.r.o.,
ELITDENT s.r.o.,
Ingrid Smoroňová

S pani advokátkou sme sa zoznámili pri založení našej spoločnosti a odvtedy využívame jej služby vo firemných aj súkromných záležitostiach. Kedykoľvek potrebujeme právnu pomoc, iba jej zavoláme a naše požiadavky sú vyriešené vždy profesionálne a promptne. Vieme, že sa na ňu môžeme kedykoľvek spoľahnúť. S jej prácou sme veľmi spokojní.

MáteXotázku?